15 вересня відбулося яскраве відкриття 49-го театрального сезону!

Чудова прем'єра вистави "Троє поросятОК" (О.Кузьмина), весела розважальна програма для малечі, цікаві майстер-класи та яскравий аква-грим - все це створило просто неймовірно святкову атмосферу та подарувало чудовий настрій всім нашим глядачам!!!

Дякуємо Вам, що  завітали на наше свято!

ВІТАЄМО З ВІДКРИТТЯМ НОВОГО ТЕАТРАЛЬНО СЕЗОНУ!!!

Саме стільки 1 червня на честь Міжнародного дня захисту дітей  було показано акторами нашого театру,щоб створити святковий настрій діточкам! Яскраві посмішки та гарний настрій малечі-головна наша винагорода за важкий,але щасливий день)

XXI Міжнародний театральний фестиваль "МЕЛЬПОМЕНА ТАРВІЇ"- яскраве свято в нашому рідному місті!
Участь у карнавальній ході на честь відкриття фестивалю  та показ вистави "БІЛОСНІЖКА. ДИВО ЗИМОВОЇ КАЗКИ" (інсцен. К. Слажнєвої).
Режисер-постановник – Катерина Слажнєва
Художник-постановник – Ольга Войткевич-Шевченко
Хореограф - Ольга Саніна
Хормейстер - заслужена артистка України - Ружена Рубльова
Розробник відеоряду - Яна Єпіфанова ("Vivify Lights","X-POWER FILMS").

Обмінні гастролі тривають! Наші актори у Запоріжжі! Перші глядачі вже побачили веселу та яскраву виставу «Жирафа та Носоріг або Чародій Марабу». Побажаємо їм успіху у наступних показах та багато яскравих вражень від нових зустрічей та подорожей!

Сторінка 1 із 4