Саме стільки 1 червня на честь Міжнародного дня захисту дітей  було показано акторами нашого театру,щоб створити святковий настрій діточкам! Яскраві посмішки та гарний настрій малечі-головна наша винагорода за важкий,але щасливий день)

XXI Міжнародний театральний фестиваль "МЕЛЬПОМЕНА ТАРВІЇ"- яскраве свято в нашому рідному місті!
Участь у карнавальній ході на честь відкриття фестивалю  та показ вистави "БІЛОСНІЖКА. ДИВО ЗИМОВОЇ КАЗКИ" (інсцен. К. Слажнєвої).
Режисер-постановник – Катерина Слажнєва
Художник-постановник – Ольга Войткевич-Шевченко
Хореограф - Ольга Саніна
Хормейстер - заслужена артистка України - Ружена Рубльова
Розробник відеоряду - Яна Єпіфанова ("Vivify Lights","X-POWER FILMS").

Обмінні гастролі тривають! Наші актори у Запоріжжі! Перші глядачі вже побачили веселу та яскраву виставу «Жирафа та Носоріг або Чародій Марабу». Побажаємо їм успіху у наступних показах та багато яскравих вражень від нових зустрічей та подорожей!

12 травня приймали з обмінними гастролями друзів з Запорізького обласного театру ляльок! Дякуємо акторам театру: Амелії Контрерас, Наталії Сапі та Артуру Сухецькому за веселу та повчальну виставу «Віслючок».

Сторінка 1 із 4