Святкування 50-річчя Херсонського академічного обласного театру ляльок відбулось!
Багато привітаннь, нагород та яскравих емоцій ми отримали в цей святковий день!
Дякуємо усім за таку кількість щирих поздоровлень!

Нехай добрий, світлий спомин про Сергія Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Творча спадщина Сергія Миколайовича його вистави та п’єси стали сучасною класикою у багатьох театрах України та світу.

Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла йому пам’ять!

Молода, яскрава та неймовірно талановита актриса нашого театру - ВАЛЕРІЯ ЛИПА, отримала ГРАН-ПРІ на ХХV Всеукраїнському конкурсі професійних читців імені Лесі Українки!
Вітаємо Валерію, бажаємо натхнення, наснаги та багато яскравих перемог на  довгому творчому шляху!

Чудові новини з Вінниці!
На ХІІ Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Подільська лялька»-2021,вистава «Неймовірні пригоди барона Мюнхгаузена в Україні»(Б.Чуприна, за творами І.Січовика) - посіла 2 місце!

Сторінка 1 із 9

© 2020 Херсонский Академічний обласний театр ляльок.