Херсонський Академічний Обласний театр ляльок порадував своїх маленьких глядачів у місті Олешки.

23 серпня вихованці Олешківського дитячого будинку-інтернату побачили благодійну виставу «Веселі ляльки». Актори театру своєю майстерністю та добрими серцями подарували дітям щасливі хвилини, незабутнє враження і чудовий настрій. Адміністрація та вихованці будинку-інтернату були у захваті від вистави  і подякували наступними словами: « Щиро дякуємо Вам за цікаву виставу. Наші діти, на жаль, не всі можуть Вам сказати таке важливе слово «Дякую». Вони дякують Вам своїми посмішками!»

27 серпня в день відкриття Олешківського районного краєзнавчого музею, актори театру показали глядачу прем’єрну виставу «Їжачок-хитрячок» (О.Кузьмина). Ця музична казка, з яскравими ляльками, які створені з предметів народного побуту, припала діткам до душі. Змусила їх і посміятися і подумати.

Тож, святкові дні наш театр провів насичено, і подарував багато позитивних емоцій і усмішок дітям з міста Олешки!

Вітаємо постановчу групу та акторів вистави "Микита Кожум'яка" (режисер-постановник - О.Лубенець, художник-постановник - О.Войткевич-Шевченко, композитор-І.Гайденко) з гідним представленням нашого театру на XIX Міжнародному фестивалі "Мельпомена Таврії"! Глядачі були вражені виставою та подаровали акторам бурхливі оплески! Організатори фестивалю, в свою чергу, оцінили вагомий внесок в розвиток театрального мистецтва України та нагородили Херсонський Академічний обласний театр ляльок почесним дипломом учасника фестивалю.

У ювілейному, 45-му театральному сезоні, творча робота колективу театру мала декілька основних напрямків, які об’єдналися у завдання: всебічно охопити потенційного глядача театральними заходами, з метою естетичного виховання дітей та підлітків, інтерактивними формами дозвілля.

Основним завданням театру залишається створення нових вистав, відновлення найціннішої частини старого репертуару, та показ вистав у місті та області.

Так у відкриття 45-го театрального сезону відбулася прем’єра відновленої вистави 1991 року – «Русалонька», за мотивами казки Г.Х.Андерсена, у постановці головного режисера театру, народного артиста України – Бориса Чуприни.

На новорічні свята театр, як завжди подарував дітлахам нову виставу, і в цьому році це була справжня східна казка -  «Пригоди Аладдіна» Алі Альхасана. Неймовірні перетворення, дива та танці захоплювали дітей вже з першої хвилини вистави. А новорічна інтермедія біля ялинки з казковими героями подарувала дітлахам ще більше позитивних емоцій.

У квітні театр підготував для глядача ще одну нову виставу – «Розбійник Лис та шериф Кролик» за мотивами казок Джоєля Харріса. Це цікава та повчальна історія про дружбу, яку вже побачили багато дітей  у дитячих закладах нашого міста та області.

У 45-му театральному сезоні наш театр відвідав свого маленького глядача з найкращими виставами у багатьох куточках нашого міста та області, а також показав свою найкращі вистави у м.Миколаєві та м.Житомирі.

Вже традиційно, у липні місяці, театр виїздить на гастролі до морських курортів нашої області, а саме -  до Скадовського, Генічеського районів та до смт. Залізний Порт.

Запрошуємо дітей та їх батьків, які збираються відпочивати у Генічеському районі на найкращі вистави нашого театру, які будуть проходити на сценічних майданчиках пансіонатів «Мелеоратор», «Прибій», «Експрес», «Сокіл», «Колос» та базі відпочинку «Чайка-1».

Всю інформацію по гастролям нашого театру у Генічеському районі ви можете отримати за телефоном головного адміністратора – 050-396-42-04.

В Скадовському районі запрошуємо відвідати наші вистави у приміщенні районного будинку культури ім.Т.Г.Шевченка та у дитячих оздоровчих таборах смт.Скадовськ, смт.Лазурне та смт.Залізний Порт.

Інформацію по гастролям нашого театру у Скадовському районі ви можете отримати за телефоном адміністратора – 050-782-19-74.

Відкриття 46-го театрального сезону відбудеться у жовтні новою виставою.

Будемо чекати на зустріч з вами!