Нехай добрий, світлий спомин про Сергія Миколайовича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Творча спадщина Сергія Миколайовича його вистави та п’єси стали сучасною класикою у багатьох театрах України та світу.

Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла йому пам’ять!

Молода, яскрава та неймовірно талановита актриса нашого театру - ВАЛЕРІЯ ЛИПА, отримала ГРАН-ПРІ на ХХV Всеукраїнському конкурсі професійних читців імені Лесі Українки!
Вітаємо Валерію, бажаємо натхнення, наснаги та багато яскравих перемог на  довгому творчому шляху!

Чудові новини з Вінниці!
На ХІІ Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Подільська лялька»-2021,вистава «Неймовірні пригоди барона Мюнхгаузена в Україні»(Б.Чуприна, за творами І.Січовика) - посіла 2 місце!

Експертна рада ХХІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» ВІДЗНАЧИЛА одразу трьох творців вистави «Козак Мамай» Б.Чуприни!
А саме:
Наталію Ягупову- за сценографію,
Ольгу Гоноболіну, заслуженого художника України - за костюм та Костянтина Яворського- за оригінальну музику до вистави.
ВІТАЄМО з цією визначною подією!

Чудові новини з Всеукраїнського огляду-конкурсу театрів ляльок «Прем‘єри сезону 2019-2021»
Вистава «КОЗАК МАМАЙ» отримала спеціальний диплом «За пропаганду історичної спадщини, патріотичне виховання підростаючого покоління»

Сторінка 1 із 8

© 2020 Херсонский Академічний обласний театр ляльок.