З 9 по 13 жовтня 2017 року колектив Херсонського академічного обласного театру ляльок брав участь у Х Ювілейному Фестивалі театрів ляльок «Подільська лялька» - 2017 у місті Вінниця.

Учасниками фестивалю були 17 театрів ляльок з України, Литви, Молдови, Польщі, Румунії. У дуже різноманітній та насиченій програмі фестивалю наш театр представив свою нову виставу «Їжачок-Хитрячок» за творами Івана Франка, яка була дуже добре сприйнята глядачем і журі та нагороджена дипломом фестивалю у номінації «За збереження традицій театру ляльок».

Вітаємо постановчу групу вистави: режисера-постановника Олександра Кузьмина, художника-постановника Ольгу Войткевич-Шевченко, композитора – Сергія Сліпоконя та хореографа – Марію Кузьменко. І, звісно, акторів – Катерину Опанасюк, Миколу Животова та Станіслава Рубльова!

Пишаємося Вами!

Фестивальний марафон триває! У місті Миколаїв, 1 жовтня, на першому Відкритому регіональному фестивалі театрів ляльок та студій лялькового мистецтва «Кришталева лялька» наш театр представив свою нову виставу «Розбійник Лис та Шериф Кролик» », за мотивами казок Джоеля Харріса. Ця комедія-вестерн прийшлася до душі миколаївському глядачу та подарувала їм багато позитивних емоцій. А участь колективу театру у карнавальній ході вулицями міста додала всім святкового настрою і залишила гарні спогади. Тож наша театральна скарбничка поповнилася ще одним дипломом та символом фестивалю!
Дякуємо гостинному Миколаєву!

З 25 по 27 вересня 2017 року, перебуваючи на 47-му Всеукраїнському святі театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» у місті Кропивницький,  Херсонський академічний обласний театр ляльок представив виставу «Жирафа та Носоріг або Чародій Марабу» (Г.Хорста).

Також у рамках фестивалю були проведені покази благодійних вистав для школярів м.Кропивницький.

Колектив ХАОТЛ отримав диплом учасника фестивалю, та єдиний з усіх театрів  був відзначений  подякою за активну участь у фестивалі, високий професіоналізм і виконавську майстерність.

Херсонський Академічний Обласний театр ляльок порадував своїх маленьких глядачів у місті Олешки.

23 серпня вихованці Олешківського дитячого будинку-інтернату побачили благодійну виставу «Веселі ляльки». Актори театру своєю майстерністю та добрими серцями подарували дітям щасливі хвилини, незабутнє враження і чудовий настрій. Адміністрація та вихованці будинку-інтернату були у захваті від вистави  і подякували наступними словами: « Щиро дякуємо Вам за цікаву виставу. Наші діти, на жаль, не всі можуть Вам сказати таке важливе слово «Дякую». Вони дякують Вам своїми посмішками!»

27 серпня в день відкриття Олешківського районного краєзнавчого музею, актори театру показали глядачу прем’єрну виставу «Їжачок-хитрячок» (О.Кузьмина). Ця музична казка, з яскравими ляльками, які створені з предметів народного побуту, припала діткам до душі. Змусила їх і посміятися і подумати.

Тож, святкові дні наш театр провів насичено, і подарував багато позитивних емоцій і усмішок дітям з міста Олешки!

Вітаємо постановчу групу та акторів вистави "Микита Кожум'яка" (режисер-постановник - О.Лубенець, художник-постановник - О.Войткевич-Шевченко, композитор-І.Гайденко) з гідним представленням нашого театру на XIX Міжнародному фестивалі "Мельпомена Таврії"! Глядачі були вражені виставою та подаровали акторам бурхливі оплески! Організатори фестивалю, в свою чергу, оцінили вагомий внесок в розвиток театрального мистецтва України та нагородили Херсонський Академічний обласний театр ляльок почесним дипломом учасника фестивалю.

У ювілейному, 45-му театральному сезоні, творча робота колективу театру мала декілька основних напрямків, які об’єдналися у завдання: всебічно охопити потенційного глядача театральними заходами, з метою естетичного виховання дітей та підлітків, інтерактивними формами дозвілля.

Основним завданням театру залишається створення нових вистав, відновлення найціннішої частини старого репертуару, та показ вистав у місті та області.

Так у відкриття 45-го театрального сезону відбулася прем’єра відновленої вистави 1991 року – «Русалонька», за мотивами казки Г.Х.Андерсена, у постановці головного режисера театру, народного артиста України – Бориса Чуприни.

На новорічні свята театр, як завжди подарував дітлахам нову виставу, і в цьому році це була справжня східна казка -  «Пригоди Аладдіна» Алі Альхасана. Неймовірні перетворення, дива та танці захоплювали дітей вже з першої хвилини вистави. А новорічна інтермедія біля ялинки з казковими героями подарувала дітлахам ще більше позитивних емоцій.

У квітні театр підготував для глядача ще одну нову виставу – «Розбійник Лис та шериф Кролик» за мотивами казок Джоєля Харріса. Це цікава та повчальна історія про дружбу, яку вже побачили багато дітей  у дитячих закладах нашого міста та області.

У 45-му театральному сезоні наш театр відвідав свого маленького глядача з найкращими виставами у багатьох куточках нашого міста та області, а також показав свою найкращі вистави у м.Миколаєві та м.Житомирі.

Вже традиційно, у липні місяці, театр виїздить на гастролі до морських курортів нашої області, а саме -  до Скадовського, Генічеського районів та до смт. Залізний Порт.

Запрошуємо дітей та їх батьків, які збираються відпочивати у Генічеському районі на найкращі вистави нашого театру, які будуть проходити на сценічних майданчиках пансіонатів «Мелеоратор», «Прибій», «Експрес», «Сокіл», «Колос» та базі відпочинку «Чайка-1».

Всю інформацію по гастролям нашого театру у Генічеському районі ви можете отримати за телефоном головного адміністратора – 050-396-42-04.

В Скадовському районі запрошуємо відвідати наші вистави у приміщенні районного будинку культури ім.Т.Г.Шевченка та у дитячих оздоровчих таборах смт.Скадовськ, смт.Лазурне та смт.Залізний Порт.

Інформацію по гастролям нашого театру у Скадовському районі ви можете отримати за телефоном адміністратора – 050-782-19-74.

Відкриття 46-го театрального сезону відбудеться у жовтні новою виставою.

Будемо чекати на зустріч з вами!