Осінь-пора театральних фестивалів!!!

Осінь-пора театральних фестивалів!

Херсонський академічний обласний театр ляльок був представлений на чотирьох Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях!

У вересні ми відвідали:

Х Всеукраїнський  фестиваль "Коломийські представленя"(м.Коломия)  з виставою "Іжачок-Хитрячок" О.Кузьмина (за мотивами творів І.Франка) та відкритий театральний фестиваль "Лялька-забавлянка" з виставою "Баранчик-Б-Е-Е-Н" Н.Осіпової (у сценічній редакції Д.Драпіковського).

У жовтні побували на V Всеукраїнському фестивалі театрів ляльок "Лялькова веселка" у місті Запоріжжі, вистава "Веселі пригоди на лісовій галявині" О.Кузьмина, отримала диплом у номінаціі: "Краща вистава для наймолодшоого глядача".

А на міжнародному форумі театрів ляльок "Казковий дивограй", який проходив у місті Полтава, наш театр представив виставу "Легенда про отамана Сірка"Б.Чуприни (за мотивами народних легенд та пісень).

Дякуємо всім організаторам за запрошення та чудову організацію цих театральних свят! А глядачам за гарний прийом!