До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Херсонський Академічний Обласний театр ляльок порадував своїх маленьких глядачів у місті Олешки.

23 серпня вихованці Олешківського дитячого будинку-інтернату побачили благодійну виставу «Веселі ляльки». Актори театру своєю майстерністю та добрими серцями подарували дітям щасливі хвилини, незабутнє враження і чудовий настрій. Адміністрація та вихованці будинку-інтернату були у захваті від вистави  і подякували наступними словами: « Щиро дякуємо Вам за цікаву виставу. Наші діти, на жаль, не всі можуть Вам сказати таке важливе слово «Дякую». Вони дякують Вам своїми посмішками!»

27 серпня в день відкриття Олешківського районного краєзнавчого музею, актори театру показали глядачу прем’єрну виставу «Їжачок-хитрячок» (О.Кузьмина). Ця музична казка, з яскравими ляльками, які створені з предметів народного побуту, припала діткам до душі. Змусила їх і посміятися і подумати.

Тож, святкові дні наш театр провів насичено, і подарував багато позитивних емоцій і усмішок дітям з міста Олешки!