Х Ювілейний Міжнародний фестиваль театрів ляльок "Подільська лялька" 2017 м.Вінниця

З 9 по 13 жовтня 2017 року колектив Херсонського академічного обласного театру ляльок брав участь у Х Ювілейному Фестивалі театрів ляльок «Подільська лялька» - 2017 у місті Вінниця.

Учасниками фестивалю були 17 театрів ляльок з України, Литви, Молдови, Польщі, Румунії. У дуже різноманітній та насиченій програмі фестивалю наш театр представив свою нову виставу «Їжачок-Хитрячок» за творами Івана Франка, яка була дуже добре сприйнята глядачем і журі та нагороджена дипломом фестивалю у номінації «За збереження традицій театру ляльок».

Вітаємо постановчу групу вистави: режисера-постановника Олександра Кузьмина, художника-постановника Ольгу Войткевич-Шевченко, композитора – Сергія Сліпоконя та хореографа – Марію Кузьменко. І, звісно, акторів – Катерину Опанасюк, Миколу Животова та Станіслава Рубльова!

Пишаємося Вами!