Вручення ПЕРШОЇ театральної премії Херсонського академічного обласного театру ляльок ім.Тадеуша Варжало!

27 березня до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ відбулася чудова подія!

Вручення ПЕРШОЇ театральної премії Херсонського академічного театру ляльок імені Тадеуша Варжало!

Вітаємо переможців у номінаціях!!!
"За краще виконання головної ролі актором театру" -Станіслав Рубльов, "За краще виконання головної ролі актрисою театру" - Катерина Опанасюк, "За краще виконання актором театру ролі другого плату" - Олег Яковлев, "За краще виконання актрисою театру ролі другого плану" -Ольга Шаламова, "За кращу сценографію" - Ольга Гоноболіна, "За кращій акторський дебют" - Вікторія Животова, "Подія року" - Євгенія Севостьянова, "Кращий працівник виробничих майстерень" - Валентина Лисевська, "За краще забезпечення художньо-технічного показу вистави" - Віктор Гамов!