Презентація першого номеру журналу для дітей та їхніх батьків «Херсонська лялька»!!!

Неймовірно чудова подія відбулася у нашому театрі!!!

До Міжнародного дня лялькаря та Міжнародного дня театру ми вирішили започаткувати справжній театральний журнал для дітей та їхніх батьків -  "ХЕРСОНСЬКА ЛЯЛЬКА"!!!

18 березня відбулася його презентація!

Вітаємо всіх хто працював над журналом: шеф-редактора - Віктора Гаврилюка, головного редактора - Євгенію Севостьянову, дизайнера - Ірину Пермякову та редакторів-консультантів Бориса Чуприну та Ольгу Гоноболіну!

У кожному номері журналу ми будемо відкривати Вам театральні таємниці, розповідати цікаві факти з життя людей, які творять у нашому театрі. На Вас чекатимуть цікаві майстер-класи, розмальовки та конкурси! І Ви, наші маленькі глядачі та читачі, маєте змогу, навіть стати авторами нашого журналу: малюйте, пишіть вірші та оповідання і ми обов’язково надрукуємо їх у наступних випусках журналу!

Журнал вже можна придбати в касі нашого театру!