Олександра Парнюк
Актриса театру

У місті Генічеську херсонської області, де я народилася та жила, немає жодного професійного театру - скаржиться Олександра. Але незважаючи на це дівчина мріяла про сцену з раннього дитинства. Ще в дошкільні та шкільні роки Олександра займалася у аматорських гуртках співала і танцювала.
Після школи вона поступає до Дніпропетровського театрально-художнього колежу на спеціальність актор театру ляльок. Звісно хотілося бути актрисою драматичного театру, але вона не жалкує про свій вибір, бо як з'ясувалося актор театру ляльок отримує досвіт актора драми та ще і майстерність лялькаря.
Після закінчення коледжу у 2010 році, Олександра влаштовується на роботу до Херсонського театру ляльок та водночас поступає до Київського Національного університету театру кіно і телебачення на спеціальність актора театру ляльок. Це свідчіть про те, що Олександра вирішила серйозно займатися своєю вибраною професією.
Її перший сезон у театрі тільки розпочинається, але вже є певні плани і невдовзі Олександра Парнюк займе гідне місце серед акторського складу Херсонського обласного театру ляльок.

© 2017 Херсонский Академічний обласний театр ляльок.
Designed By Glory