"Баранчик Б-Е-Е-Н" Н.Осіпова (сценічна редакція Дмитра Драпіковського)

Друзі, ми впевнені, що всі ви знаєте баранчика Шона з відомого англійського мультика, і навіть, мрієте з ним подружитися. Для вас приємна новина - у Херсонському академічному обласному театру ляльок з’явився його рідний брат – баранчик Бен!

Він такий же винахідливий та кмітливий. У нашій виставі баранчик Бен вирушає на пошуки солі для хворої мами. Під час подорожі з ним відбуваються різні пригоди, які збагачують його життєвий досвід. Чи відшукав сіль, баранчик Бен щоб врятувати свою мати? Ви дізнаєтесь, подивившись нашу нову виставу «БАРАНЧИК Б-Е-Е-Н».

Автор - Неллі Осіпова (сценічна редакція Дмитра Драпіковського)

Режисер-постановник – Дмитро Драпіковський

Художник-постановник – Наталія Ягупова