Преса про театр

21.10.2010 Театр ляльок чекає на дорослих глядачів

Оригінальною прем'єрою вистави «Легенда про отамана Сірка" Херсонський обласний театр ляльок днями розпочав свій новий, 39-й творчий сезон. За словами головного режисера театру народного артиста України Бориса Чуприни, вистав з такою незвичайною формою, образністю та символізмом, пов'язаних з героїчною козацькою тематикою, жоден ляльковий театр України ще не ставив.
- Ідея показати дитячу виставу про героїчні подвиги козаків виникла давно, - зізнається Борис Чуприна. - Якось ми замислилися: чому в репертуарах лялькових театрів практично відсутні вистави, які б патріотично виховували дітей та молодь, змушували пишатися своїм краєм та історією? Так народилася «Легенда про отамана Сірка», яку плануємо показувати не тільки для дітей та їхніх батьків, а й старшокласників, студентів і решти молоді. Сподіваюся, вона їм сподобається. Цікаво, що у цій виставі грають лише сім артистів театру, котрі протягом дійства на сцені керують майже сотнею ляльок, більшість з яких - мотанки.

Нестор Дим
"Новий день".- №43 (4933).- 21.10.2010.- стр. 27