Преса про театр

24.10.2013 Фестивальна осінь

Фестивальна осінь

З 25 по 29 вересня у місті Кіровоград було проведено ХLIII всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», яке було приурочено до 75-річчя утворення Кіровоградської області. Куди було запрошено і Херсонський академічний обласний театр ляльок, з виставою «Цирк Шардам» Д.Хармса. На згадку про свято, окрім Дипломів і друкованої продукції, митці отримали у дарунок спеціальні сувеніри. 

 З 7 по 13 жовтня колектив театру приймав участь в XIV Міжнародному фестивалі «Інтерлялька-2013» у місті Ужгород, звідки привіз Диплом учасника фестивалю. В продовж всього фестивалю свої вистави показали учасники з різних країн, таких як Україна, Болгарія, Польща, Словаччина. Вперше на фестивалі крім професійного працювало також дитяче журі.  в рамках фестивалю було презентовано "Незалежний театральний журнал Коза"  і дитячий додаток "Шалені козюльки".

 9 жовтня 2013 року Херсонський театр ляльок приймав участь у 7-му фестивалі Міжнародного Чорноморського Клубу «HOMO LUDENS» - «Человек играющий» в місті Миколаєві. Додому лялькарі повернулися з Диплом лауреатів фестивалю.

 Всеукраїнський огляд-конкурс театрів ляльок «Прем’єри сезону» організований Українським центром УНІМА, нагородив дипломом за краще художнє вирішення вистави, головного художника Херсонського академічного обласного театру ляльок Ольгу Гоноболіну, вистава «Чіполліно, або історія одного карнавалу».                                           

 

Повернутись