Преса про театр

24.10.2013 День народження Ляльки

У Херсонському академічному обласному театрі ляльок розпочався новий сезон. Лялькарі порадують маленького глядача двома прем`єрами. Вистава "Чіполліно, або історія одного карнавалу" (за мотивами казки Д.Родарі) призначена для дітей середнього та старшого шкільного віку. Її актори театру продемонстрували глядачам 20 жовтня. Перед самою виставою працівники театру привітали маленьких глядачів тв їхнії батьків і пообіцяли багато сюрпризів впродовж сезону.

- Відкиття сезону - як День народження для театру, - говорить директор закладу Віктор Морозов. - Цей сезон буде 42-м святом для нас і глядачів. Я впевнений, з тим потенціалом, який є у лялькарів, ці прем`єри не останні. Нещодавно ми повернулися з Міжнародного фестивалю театрів ляльок "Інтерлялька" і, звісно ж, не з порожніми руками. Та нагороди і премії - не головне. Найважливіше - це вдячні оплески діточок після вистави, їхні усмішки під час дійства.

Для найменших глядачів театр ляльок підготував виставу "Принцеса та Свинопас" за мотивами казок Г.Х.Андерсена. Її можна бкде подивитися 27 жовтня. Сподіваємося, що новий сезон стане для театру ляльок, як завжди, успішним. Адже завдання, яке ставить перед собою творчий колектив закладу - задоволити смаки маленьких театралів, не з легких. Однак херсонські лялькарі справляються з ними завжди на відмінно.

  Софія Митчак

незалежна гатета херсонщини Новий День

№43(5090) 24 жовтня 2013 року

Повернутись