Персоналії

Андрій Нестерьонок

Андрій Нестерьонок

Актор театру

З самого дитинства Андрій мріяв про естраду, участь у шоу-програмах, тому вже навчаючись в старшій школі прямує до ТЮГу Херсонського палацу культури текстильників. В 6-му класі на конкурсі "Алло, ми ищем таланти!" за виконання пісні "Я у бабушки живу" йому вручили приз - кілограм шоколадних цукерок. Це був тільки початок.
Закінчивши школу, Андрій поступає до Київського державного інституту культури ім. О. Корнейчука, де одержує режисерську освіту. Він не гадав, що стане актором, але під час навчання в інституті йому пощастило працювати з великими майстрами сцени: заслуженою артисткою України І. Буніною, народним артистом України Л.Батитаєвим, народним артистом Грузії К.Махарадзе у виставі театру-студії "Крестная мать". Одразу захотілося узнати більше про акторську майстерність, навчитися азам мистецтва.
Вперше до Херсонського обласного театру ляльок Андрій потрапив напередодні державних іспитів в інституті. На сцені йшла репетиція вистави "Про Федота стрільця..." Л.Філатова. Живий план, чудові паркетні ляльки, яскрава віршована казка - все це його дуже зацікавило. Для себе Андрій вирішив - ось той театр, де він буде працювати.
У 1990 році Андрій був зарахований актором до театру. Ось, що зараз він згадує про початок своєї творчої діяльності: "Перша роль - мої перші розчарування. Не вистачало знань, навичок роботи з лялькою, роль була не моя. Піти - показати свою слабкість, залишитися - довести собі і усім, що ти чогось вартий".
І він не тільки залишився, а й довів, що він чудовий актор, який є необхідним професійному театру.
За 20 років роботи в театрі актором зіграно більше 50-ти ролей. Але найголовніша, як він вважає, ще не зіграна, і він сподівається, що в майбутньому його мрія здійсниться.

Повернутись