Експертна рада ХХІІІ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» ВІДЗНАЧИЛА одразу трьох творців вистави «Козак Мамай» Б.Чуприни!
А саме:
Наталію Ягупову- за сценографію,
Ольгу Гоноболіну, заслуженого художника України - за костюм та Костянтина Яворського- за оригінальну музику до вистави.
ВІТАЄМО з цією визначною подією!

Чудові новини з Всеукраїнського огляду-конкурсу театрів ляльок «Прем‘єри сезону 2019-2021»
Вистава «КОЗАК МАМАЙ» отримала спеціальний диплом «За пропаганду історичної спадщини, патріотичне виховання підростаючого покоління»

Сьогодні відбулось закриття 50-го театрального сезону!
Дякуємо всім-всім-всім робітникам нашого театру за плідну працю та бажаємо їм гарної відпустки.
Особлива подяка вам, наші любі глядачі, за те, що протягом цього ювілейного сезону ви були з нами!
Саме ви заряджали нас та надихали на нові цікаві постановки та програми.
Ви у нас - найкращі!
На цьому, звісно ж , ми не прощаємось, а кажемо вам: «До нових зустрічей- у 51-му театральному сезоні Херсонського академічного обласного театру ляльок!»

СКАДОВСЬК!
Зустрічай казкові гастролі Херсонського академічного обласного театру ляльок у твоєму місті!
- з 17 до 27 липня
- о 20 годині
- на сцені Скадовського міського будинку культури
Додаткова інформація за телефоном: +38 (050) 782 19 74

Сторінка 1 із 8

© 2020 Херсонский Академічний обласний театр ляльок.