ВІТАЄМО УСІХ!!!Сьгодні у день закриття 47-го театрального сезону відбулась прем'єра вистави "Баранчик Б-е-е-н" Н.Осіпової (сценічна редакція Д.Драпіковського). ДЯКУЄМО ВСІМ, хто приймав участь у створенні цієї вистави, а особливо, постановчій групі: режисеру-постановнику- Дмитру Драпіковському, художнику-постановнику - Наталії Ягуповій, композитору - Костянтину Яворському та акторам: Ользі Шаламовій, Миколі Животову, Галині Герасименко, Світлані Кравцовій. Бурхливі оплески та вигуки "Браво" - ось найкращі показники того, що вистава вдалася!!! І дякуємо Вам, наші любі гладачі, за ваші щирі емоції та повний аншлаг у глядацькій залі!!!

Урочисте відкриття відкритого фестивалю вистав для дітей "Кришталеві вітрила" - відбулося!!! Вітаємо всіх з початком справжнього театрального свята для маленьких і дорослих глядачів!!! Протягом 6 днів, з 20 по 25 травня, на нашому фестивалі представлять свої вистави для дітей 13 театрів з 10 міст України. Вітаємо усіх з цією надзвичайною подією!

Посилання на відео у FACEBOOK.

19 травня вистава "Русалонька" Б.Чуприни (за мотивами казки Г.Х.Андерсена) взала участь у ХХ міжнародному фестивалі "Мельпомена Таврії"!

Вітаємо постановчу групу:

Режисер-постановник – народний артист України - Борис Чуприна.

Режисер – заслужена артистка України - Тамара Шумаріна.

Художники- постановники – Г. Рябінчук, заслужений художник України Ольга Гоноболіна.

Композитор –  заслужений артист України Олександр Гоноболін.

ТА АКТОРІВ:

Юлія Ступка – Русалонька.

Олександр Ворона – Принц, Бабуня.

Катерина Опанасюк – Королева, Принцеса.

Микола Москвич – Морська чаклунка.

Станіслав Рубльов – Король, Восменіг.

Посилання на відео у FACEBOOK.

Неймовірно чудова подія відбулася у нашому театрі!!!

До Міжнародного дня лялькаря та Міжнародного дня театру ми вирішили започаткувати справжній театральний журнал для дітей та їхніх батьків -  "ХЕРСОНСЬКА ЛЯЛЬКА"!!!

18 березня відбулася його презентація!

Вітаємо всіх хто працював над журналом: шеф-редактора - Віктора Гаврилюка, головного редактора - Євгенію Севостьянову, дизайнера - Ірину Пермякову та редакторів-консультантів Бориса Чуприну та Ольгу Гоноболіну!

У кожному номері журналу ми будемо відкривати Вам театральні таємниці, розповідати цікаві факти з життя людей, які творять у нашому театрі. На Вас чекатимуть цікаві майстер-класи, розмальовки та конкурси! І Ви, наші маленькі глядачі та читачі, маєте змогу, навіть стати авторами нашого журналу: малюйте, пишіть вірші та оповідання і ми обов’язково надрукуємо їх у наступних випусках журналу!

Журнал вже можна придбати в касі нашого театру!

І ще одна чудова новина! На Всеукраїнському огляді-конкурсі театрів ляльок "Прем'єри сезону 2016-2017" вистава нашого театру "Їжачок-Хитрячок" О.Кузьмина, за мотивами творів І.Франка - отримала срібний диплом в номінації "КРАЩА ВИСТАВА ДЛЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ"! ВІТАЄМО постановчу групу: режисера-постановника - Олександра Кузьмина, художника-постановника - Ольгу Войткевич-Шевченко, композитора - Сергія Сліпоконя, хореографа - Марію Кузьменко та акторів: Катерину Опанасюк, Миколу Животова та Станіслава Рублева! ВИ - МОЛОДЦІ!!!

УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №87/2018
Про відзначення державними нагородами України діячів театрального мистецтва.
"За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру, присвоєне почесне звання "Заслуженний артист України" - ЧУПРИНІ ТЕТЯНІ ПЕТРІВНІ- артистці, провідному майстрові сцени комунального закладу "Херсонський академічний обласний театр ляльок" Херсонської обласної ради." ВІТАЄМО!!!!!!!

27 березня до МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ відбулася чудова подія!

Вручення ПЕРШОЇ театральної премії Херсонського академічного театру ляльок імені Тадеуша Варжало!

Вітаємо переможців у номінаціях!!!
"За краще виконання головної ролі актором театру" -Станіслав Рубльов, "За краще виконання головної ролі актрисою театру" - Катерина Опанасюк, "За краще виконання актором театру ролі другого плату" - Олег Яковлев, "За краще виконання актрисою театру ролі другого плану" -Ольга Шаламова, "За кращу сценографію" - Ольга Гоноболіна, "За кращій акторський дебют" - Вікторія Животова, "Подія року" - Євгенія Севостьянова, "Кращий працівник виробничих майстерень" - Валентина Лисевська, "За краще забезпечення художньо-технічного показу вистави" - Віктор Гамов!

18 березня відбулася прем’єра вистави «Кошеня на ім’я ГАВ» Г.Остера!

Вітаємо постановчу групу: режисера-постановника – народного артиста України Бориса Чуприну, художника-постановника – Ольгу Войткевич-Шевченко та композитора – Олега Коструба! Акторів – Ольгу Шаламову, Вікторію Животову, Світлану Кравцову, Андрія Нестерьонка та Олега Яковлева! Щирі усмішки і маленьких і дорослих глядачів та гучні оплески – яскравий доказ, що вистава вдалась!

Прем'єра вистави "Різдвяна історія про Лускунчика і Марі"(за мотивами казки Е.Т.А.Гофмана) - відбулася!!! Вітаємо постановчу групу: режисера-постановника - Б.Чуприну, художника-постановника - О.Гоноболіну, хореографа - М.Кузьменко та всіх акторів!

Сторінка 1 із 2