Станіслав Рубльов
Актор театру

Станіслав Рубльов з дитинства мріяв стати актором. Адже, завдяки своїй мамі, відомій актрисі Херсонського академічного музичного-драматичного театру ім. М. Куліша Ружені Рубльовій, захоплювався театральним мистецтвом, та навіть виконував невеличкі ролі у репертуарі театру. Під час навчання у Херсонському Державному університеті на факультеті культури імистецтв, Станіслав набув професійного досвіду, працюючи у студентському театрі «Студі-Арт». Саме під час навчання він остаточно вирішує присвятити своє життя сцені. Після отримання диплому Станіслава Рубльова  запрошують працювати до Херсонського академічного театру ляльок,  де одразу  довіряють головну роль у виставі «Героїчні пригоди Котигорошка».

    Завдяки своїй добрій фізичній підготовці, природній органіці, актор вдало створює образ народного героя Котигорошко, який, по задуму режисера має находитись в постійному русі. Рубльов з легкістю виконує пластичний малюнок персонажу, насичений трюками та складними танцями. 

    На сьогоднішній день Станіслав задіяний у багатьох виставах театру серед яких: «Кіт у чоботях», «Жирафа та Носоріг», «Попелюшка», та інші. Його привабливість, добрі вокальні здібності, вже дозволили актору заслужити любов глядацької аудиторії. Але ми впевнені, що головні перемоги Станіслава Рубльова ще попереду.

© 2020 Херсонский Академічний обласний театр ляльок.
Designed By Glory