Персоналії

Микола Москвич

Микола Москвич

Актор театру

Останнім часом трупа Херсонського театру ляльок поповнилася обдарованою молоддю з випускників Дніпропетровського театрально-художнього коледжу та Херсонського училища культури. Хлопці та дівчата мріють про творчі досягнення. Нехай вони зіграли ще не в багатьох виставах, але бажання та майстерності їм не бракує. Микола Москвич працює в театрі не дуже довго, але вочевидь, що це перспективний молодий актор.
Тяга до мистецтва з'явилася у мене ще в шкільні роки - розповідає Микола Москвич - ще з восьмого класу, коли я почав співати, захищаючи честь школи на районних конкурсах під назвою "Ранкова Зірка", у моєму рідному селі. Перші та другі місця на цих конкурсах були моїми, я був єдиним хлопцем у місті, що вмів добре співати. За це моє ім'я було вписано у шкільну книгу обдарованих дітей. Якось мене зустрів директор школи та сказав, що з мене може вийти непоганий артист. І я вирішив складати іспити до Дніпропетровського театрально-художнього коледжу. Там мені запропонували спеціальність - артист театру ляльок та я вирішив спробувати.
По закінченню училища мене запросили до Херсонського Академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша де я попрацював один рік. Але згодом відчув ностальгію за професією лялькаря та перейшов до Херсонського театру ляльок, у якому сподіваюсь реалізуватись. Адже ця професія не проста, тому що лялька це є душа лялькаря і я вірю що на мене чекають яскраві та незабутні ролі.

 

Повернутись