Персоналії

Микола Животов

Микола Животов

Актор театру

Микола Животов - один з команди молодих акторів які поповнили трупу Херсонського театру ляльок останнім 2010 роком, після закінчення Дніпропетровського театрально-художнього коледжу, де він вчився у режисера-викладача Самохвалової Олександри Іванівни.
Микола має добру фахову освіту та велике бажання працювати. Актора не лякають складні ролі, він вміє фантазувати, знаходити цікаві характери своїх персонажів. За декілька місяців роботи у театрі Микола Животов встиг зіграти у двох прем'єрних виставах, це: "Легенда про отамана Сірка" за мотивами народних легенд та пісень і "Квітка бажання" Д.Драпіковського. (за мотивами казки Д.Радарі).
І режисери з якими працював актор і колеги по сцені були задоволені його творчою роботою. Адже зупинятися Микола Животов не збирається, у цьому ж 2010 році він поступає до Київського Національного університету Театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого зразу на третій курс заочного відділення на спеціальність - актор театру ляльок.
Ми впевненні що працездатність і творчий заряд актора Миколи Животова обіцяє нові цікаві ролі у репертуарі Херсонського театру ляльок.

 

Повернутись