Персоналії

Галина Герасименко

Галина Герасименко

Актриса театру

Усі дівчата в дитинстві мріяли стати актрисами, і Галина не була виключенням. Коли їй було 11 років, вона вирішила наблизити свою мрію до реальності і прийшла в театральний гурток при Будинку піонерів. Костюми, грим, цікава робота з театральним керівником ще більше підсилили бажання присвятити життя артистичній кар'єрі. У Дніпропетровськ Галя поїхала з твердим бажанням поступити на відділення акторки драматичного театру. Але коли їй запропонували відділення - актор театру ляльок, вона відразу погодилася (у театральному кружку ставились вистави і з ляльками). Головне для неї було - стати професійною актрисою. У 1985 році вона по розподілу приїжджає в Херсонський обласний театр ляльок.
Більш 50-ти ролей зіграно за цей час. Є найулюблені - це Біла Троянда з однойменної вистави за п'єсою Б.Юнгер, Курча з "Золотого курча" В.Орлова, Дашенька з "Лісової казки" В.Шурінова. Дуже яскраве враження у актриси залишила вистава "Гонець у пекло", японського драматурга Т.Тікамацу, де вона зіграла дівчину з чайного кварталу. У цій виставі було все, що їй подобалося: багатий літературний матеріал, цікавий творчий процес, прекрасна робота з балетмейстером Оленою Ковалевською.
Завжди радують і гастрольні поїздки в різні країни. Культура інших народів, індивідуальність.
Актриса Галина Герасименко має чудову здатність наділяти характери персонажів, над якими працює, доброю енергетикою, позитивом та життєрадісністю.

 

Повернутись