Персоналії

Ольга Салміна

Ольга Салміна

Актриса театру

Актрисою Ольга мріяла бути з самого дитинства. І хоча її батьки за фахом були будівельниками, вони зуміли виховати в неї любов до музики і вокалу.
Збираючись зі своїми друзями на дворі, вона влаштовувала маленькі домашні вистави. Використовувалися мамині сукні, прикраси, взуття, Ольга робила все, щоб сподобатися глядачам. В 10 класі вона бере участь у драматичному гуртку, де грала вже більш серйозні театральні образи.
Після школи Ольга поступила до театрального училища на спеціальність актора театру ляльок. У її виборі переважну роль зіграв власний досвід: заняття в театральному і хореографічному гуртках, шкільному хорі. Роки навчання минули за мить. Викладачі, друзі-однокурсники, сесії, уроки з теорії та практичні заняття, дипломна вистава - все залишилося в минулому. А надалі її очікував Херсонський театр ляльок, початок дорослого трудового життя. Це було 1 березня 1984 року.
Спочатку було дуже важко. Не вистачало достатньої практики керування лялькою, володіння голосовим апаратом, акторської майстерності. "Без допомоги акторів-колег не набула би я впевненості у своїх силах" - згадує О.Салміна.
Сьогодні Ольга одна з ведучих актрис театру. Багато ролей зіграно за минулі роки. "Сьогодні я не уявляю себе поза своїм улюбленим театром ляльок. Мрію про фольклорну, музичну виставу у якій могла б виразити себе, тому що дуже шаную народну творчість. Люблю своїх маленьких глядачів і хочу їм подарувати все, що вмію і ціную в житті".

 

Повернутись