Персоналії

Світлана Кравцова

Світлана Кравцова

Актриса театру

Є актори, з якими і глядач і, часом, колеги ототожнюють певний персонаж, тобто не уявляють свого улюбленого героя у виконанні іншого. Таким героєм стало маленьке курча з вистави В.Орлова "Золоте курча" для актриси херсонського театру ляльок Світлани Кравцової. Її герой, у певний час, стає улюбленцем публіки. Але Світлана не залишилася актрисою однієї ролі, яку зіграла на початку своєї творчої кар'єри. За роки роботи у театрі, вона сміливо експериментує у виставах різних жанрів, опановує різні системи ляльок, вдосконалює майстерність ляльковода.
Світлані Анатоліївні вдаються гострі характери під час негативних казкових персонажів. Адже дуже складно розкрити образ негативного персонажу щоб він був зрозумілим та ще й викликав у глядача певну симпатію, бо казкові злодії насправді тільки звеличують хоробрість та благородство позитивних героїв.
Репертуар вистав де зайнята актриса достатньо великий, серед них: "Золоте курча" В.Орлов, "Біла троянда" Б.Юнгер, "Карлик-Ніс" за казкою Гофмана, "Дванадцять місяців" С.Маршака та інші.
Актриса Кравцова працює у театрі з 1981 року. Вона закінчила Архангельське училище культури де отримала певну школу акторської майстерності, але знайомство та навички володіння лялькою отримала вже у нашому театрі працюючи поряд з Заслуженим артистом Росії Т.Варжало, заслуженою артисткою України Т.Шумаріною.
Актриса Світлана Кравцова сповнена творчої енергії та чекає на нові цікаві ролі у херсонському театрі ляльок.

 

 

Повернутись