Персоналії

Олег Яковлєв

Олег Яковлєв

Актор театру

Олега Яковлєва повною мірою можна вважати золотим голосом херсонського театру ляльок. Його неповторний тембр звучить у багатьох виставах нашого театру чи то від автора, чи в якомусь образі. Взагалі Олег Сергійович актор дуже різноплановий, вимогливий до себе і до режисерів. Він працює над образом поступово, потроху аналізуючи всі нюанси ролі, намагаючись десь у середині свого особистого акторського світу випестувати образ, і однієї чудової миті на сцені з'являється диво.
Олег Яковлєв прийшов до театру у 1985 році після закінчення Дніпропетровського театрального училища. Прийшов він у складі групи яку запросив у той час головний режисер театру Г.Комаров. Разом з іншою творчою молоддю він працює над виставами які потроху змінюють творчу палітру театру це: "Казка про Кая та Герду" Н.Ланге, "Гонець у пекло" Т.Тікамацу, "Цирк Шардам" Д.Хармса, "Куди пішли Запорожці, або райські острови" О.Клековкіна тощо. Згодом актор Олег Яковлєв починає шукати себе у сучасній драматургії дорослого театру. Разом з режисером В.Юсуповим він працює над моно виставою "Контрабас" за твором П.Зюскінда, та отримає певне визнання на міжнародному фестивалі "Мельпомена Таврії".
Сьогодні акторський доробок Олега Сергійовича достатньо великий та різноманітний. З останніх вистав де він вдало працював можна назвати: "Дюймовочку" за казкою Г.Х.Андерсена, "Легенда про отамана Сірка" за народними піснями та розповідями.
Проте головна роль актора ще, звісно, попереду, а прагнення і побажання Олега Яковлєва такі:
..."Та все ж хочеться нових форм! Зіграти Євгенія Шварца, незабутнього Гоголя, витонченого Андерсена - нашу стару добру класику, ми забули про неї якось. А ще хочеться певної зацікавленості в рішенні побутових проблем. Адже, що не кажи, а матеріальна сторона виконує велику роль у віддачі творчого працівника і актора зокрема".

 

Повернутись