Персоналії

Тетяна Чуприна

Тетяна Чуприна

Актриса театру

Тетяна почала захоплюватися театром ще в шкільні роки. Драматичний гурток, в якому вона займалася, зачарував її на все життя почуттям сцени, оплесками щирих глядачів.
Після школи Таня, не розмірковуючи їде до Дніпропетровського театрального училища і успішно складає іспити. Роки навчання змінюють перші кроки у музично-драматичному театрі міста Хмельницька. Потім робота у Херсонському Академічному обласному театрі ім. М. Куліша. Глядачі нашого міста могли запам'ятати Тетяну в головних ролях у виставах: "Блез", "Уявний репортаж з американського поп-фестивалю", "Бідолашний П'єро" та інші.
І, нарешті, у 1993 році Тетяна Чуприна починає працювати у театрі ляльок. Опанувавши мистецтво володіння лялькою, актриса вдало показалась у багатьох виставах. Її природна органіка, чудова пластика додає до створених образів чудовий, лише їй притаманний колорит. Актриса завжди ставиться до роботи з великою відповідальністю, будуючи кожну роль самостійно вона стає співавтором режисера, та намагається досягти досконалості у будь-якому, навіть маленькому епізоді. Кількість вистав де зіграла Тетяна Чуприна дуже велика. Серед них: "Русалонька" Г.Х.Андерсен, "Маленький принц" А.Екзюпері, "Героїчні пригоди Котигорошка" Б.Чуприна, "Легенда про отамана Сірка" за мотивами народних пісень, та багато інших.
У 2008 році актриса закінчила Херсонський державний університет, за фахом - психологія, художня культура, режисура молодіжних театрів. Постійне прагнення до досконалості дозволяє Тетяні Чуприні залишатися ведучою актрисою Херсонського театру ляльок.

 

Повернутись