Персоналії

Віктор Морозов

Віктор Морозов

Директор театру
Заслужений працівник культури України

Директором ХОТЛ Віктор Олексійович став не одразу. Ще зі школи захоплювався музикою, брав участь у художній самодіяльності, був актором, співав у хорі. Після закінчення режисерського відділення Херсонського культурно-освітнього училища працює за розподілом в обласному управлінні культури і заочно вчиться у Харківському інституті культури.
Віктор Олексійович - людина творчого складу, і велика частина його життя присвячена вихованню молоді. У різний час він був художнім керівником відомих колективів, таких як молодіжний танцювальний ансамбль "Суцвіття", ансамбль "Веселі ложкарі". Саме під час його керування цим колективам було присвоєно звання народних. З ними він побував на БАМі, у Польщі, Болгарії.
Працюючи на різних керівних посадах у галузі культури, він постійно спілкується з керівниками художніх студій, гуртків бальних танців, театральних й інших мистецьких колективів.
І протягом усіх цих років не вгасало бажання працювати у театрі. Хоч були й сумніви - чи зможе він організувати та повести за собою великий творчий колектив. І коли у 1997 році обласне управління культури запропонувало очолити Херсонський обласний театр ляльок, він зрозумів, що в нього вистачить знань, досвіду і наснаги.
За роки роботи в театрі Морозов Віктор Олексійович показав себе творчим, ініціативним працівником, знаючим організатором, він завжди знаходиться у творчому пошуку, вміє організувати колектив на вирішення поставлених завдань. Віктор Олексійович Морозов керівник з власним поглядом на творчу та адміністративну систему роботи театрального колективу.
Морозов Віктор Олексійович неодноразово нагороджувався Подяками, Почесними грамотами Міністерства культури і мистецтв України, керівництва облдержадміністрації та обласної ради народних депутатів, управління культури, міського голови.
За час керування В.О.Морозова театр ляльок був учасником фестивалів "Золотий Телесик", "Слов'янський базар" (Вітебськ, Білорусь), брав участь у спільному проекті "Світ за Брегелем" з "Трестл-театром" (Англія).

Повернутись